Husqvarna-Gardner-Tarapata 3. Kryterium rowerowe

Blisko 150 zawodników wzięło udział w trzeciej edycji Kryterium Rowerowego na terenie mieleckiego lotniska. Podobnie jak w poprzednich latach, organizatorem wydarzenia było Studio Wizualne Damiana Gąsiewskiego, natomiast patronat honorowy objęli : Husqvarna Mielec reprezentowana przez Renatę Wilczyńską, Gardner Aerospace - Damian Kasza, Firma Tarapata - Andrzej Noworolnik i Olga Markowska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi unikalne statuetki, które wykonała Firma Tarapata.  Zawodniczki i zawodnicy zmierzyli się w trzech kategoriach wiekowych i OPEN.

Zwycięzcą zawodów został Wojciech Zieliński z Bolkowa z czasem 22:17,75. Drugi na podium był Paweł Kazanowski z Lublina z czasem  22:52,66. Trzecie miejsce zajął Robert Sawa z Turka z czasem 22:56,02. Wśród kobiet zwyciężyła Patrycja Konefał z Mielca, natomiast w Firmie Tarapata najlepszy okazał się Piotr Wiech.